Ako funguje náš vernostný program?

Vernostný program je založený na získavaní bodov. Podľa počtu získaných bodov budeš zaradený do príslušnej zľavovej kategórie.

Ako sa môžem aj ja zapojiť do vernostného programu zliav?

Je to jednoduché. Stačí sa registrovať. Vieme, že začiatky môžu byť ťažké a preto ti hneď po registrácií pripočítame na tvoj účet 100 bodov a tak hneď získavaš 2,5% zľavu na vybrané produkty. Zaregistruj sa teraz >

Ako získam body?

Body sa získavajú za každý ukončený nákup. 1€ = 1 BOD

Zľavy platia iba na eshope?

TO URČITE NIE! Zľavy, ktoré vidíš na svojom eshopovom konte samozrejme platia aj na predajni.

Ako zistím svoju zľavu?

Konečné ceny výrobkov, sú zobrazené pri konktrétnych produktoch po prihlásení. Stav bodov a daľšie informácie sa dozvieš v sekcií MOJ ÚČET.

Spomínanú  2,5% zľavu na servis, vybrané doplnky, komponenty, oblečenie a samozrejme bicykle a elektrobicykle máš už na stálo a môžeš ju využívať aj po nesplnení podmienok na postup do vyšších zľavových kategórií.

Tak ako je spomenuté vyššie, zľavy platia aj na predajni. Nezabudni však, že je  je nutné pred dokončení nákupu/prevzatím servisu personál  predajne  oznámiť, že už si členom nášho vernostného programu a bude ti odrátaná zaslúžená zľava a na tvoj účet si pripíšeš body v hodnote tvojho nákupu!

Vernostné zľavy sa dajú uplatniť len na nezľavnený tovar. A teda, ak je tovar už v 10% zľave a ty si v zľavovej kategórií ROVINKA s 5% zľavou, zľavy sa nespočítavajú a na produkt máš 10% zľavu. Ale naopak, ak už máš na konte viac ako 3000 bodov a na eshope je produkt v 10% zľave, tak naň dostaneš svoju zaslúženú 15%/12,5% zľavu!

V tabuľke zľavových kategórií  si môžeš všimnúť zľavovú kategóriu V.I.P., do ktorej budeš zaradený keď získaš min. 10 000 bodov. Po zaradení do tejto kategórie – V.I.P. sa ti na  eshope  budú zobrazovať zľavy 15%/12,5% , čo predstavuje tvoju minimálnu zľavu. Pre získanie ešte väčšej zľavy nás prosím kontaktuj telefonicky alebo mailom.

  • Ak sa rozhodneš tovar vrátiť, body za daný nákup/prípadne jednotlivý tovar budú z tvojho bodového konta odrátané
  • Vyhradzujeme si právo meniť výšku zliav a vernostných kategórií bez upozornenia
  • Zoznam zľavnených produktov sa môže meniť
  • Na udržanie zľavovej kategórie je nutné za dva roky nakúpiť za min. 50€ – vzťahuje sa aj na nákup na predajni a návštevu servisu
  • Pripísanie bodov na účet sa môže predĺžiť
  • Vyhradzujeme si právo obmedziť, alebo pozastaviť pripisovanie bodov zákazníkovi v prípade, že neprevzal platnú objednávku.