Mestské bicykle

MESTSKÉ BICYKLE

Mestské bicykle

Jazda po meste

Ak chcete preplávať mestskou džungľou rovnako ako svojim životom, budete potrebovať taký bicykel, ktorý zvládne občasné preskočenie prekážky či mláky.

Štýl a kvalita – to sú modely typu Urban, ktoré sa stali veľmi obľúbeným pomocníkom na presun bez auta. Na mestský štýl jazdy nie je potrebná pretekárska rýchlosť, čomu sa prispôsobujú aj použité technológie.

Dôležitým prvkom je tiež pevná a pružná konštrukcia. Pri tomto mestskom type bicykla nechýbajú blatníky, kryt reťaze či osvetlenie.

Stavte na zdravý životný štýl.

Ak denne dochádzate do práce iba pár kilometrov tak potom práve mestské bicykle sú tým správnym riešením pre Vás.

Rozlúčte sa so státím v zápche, čakaním na križovatke či nekonečným hľadaním parkovacieho miesta pretože na bicykli si vždy nájdete svoju vlastnú cestu! Zabudnite na preplnenú a pomalú MHD a pohybujte sa po meste štýlovo a ekologicky!

V cieli rýchlo a pohodlne!

Bojíte sa, že sa spotíte kým dorazíte do práce? Tak to sa nemusíte! Mestské elektrobicykle od Mobility RM JET Vás dovezú do cieľa rýchlo a pohodlne bez námahy.

Mestské elektrobicykle sú vďaka vzpriamenému posedu komfortné, často vybavené praktickým nosičom na potrebné veci a majú stredovú batériu s veľkým dojazdom.

POTREBUJETE PORADIŤ?

V našom Mobility RM JET sú profesionálne vyškolení predajcovia a servismani, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu vybrať si mestský bicykel presne podľa Vašej predstavy.

MESTSKÉ BICYKLE
z nášho e-shopu

V našom e-shope RM JET Mobility máme širokú ponuku mestských bicyklov. Stačí si len vybrať.

MESTSKÉ ELEKTROBICYKLE
z nášho e-shopu

V našom e-shope Mobility RM JET máme širokú ponuku mestských elektrobicyklov. Stačí si len vybrať.