Gravel bicykle

GRAVEL BICYKLE

Gravel bicykle

Gravel – ideálna kombinácia cestného a krosového bicykla.

Nebojte sa rýchlosti asfaltových ciest či drsných štrkových ciest, posuňte svoje limity ďalej! Jeho vlastnosti sa vyznačujú príjemnou výškou sedadla pripomínajúcou stred medzi vytrvalostným cestným bicyklom a horským bicyklom.

Gravel bicykel ako nástupca cyklokrosového bicyklu ponúka cestné kolesá s mohutnejším obutím a ľahšími prevodmi. Spočiatku sa môže zdať že je ako tradičný horský bicykel, ale vyniká rýchlosťou.

Naše modely sú vysoko pohodlné a všestranné bicykle, ktoré sa najlepšie predvedú na celodennom dobrodružstve v teréne, na závodoch alebo aj na viacdennom výlete do prírody – a to kľudne aj s batožinou.

Ako si vybrať Gravel bicykel.

Na samom začiatku výberu je nutné si ujasniť, aký štýl jazdy v skutočnosti preferujem.

Milujete pocit zo super rýchlej jazdy a radi sa oddávate nástrahám nespevnených ciest?

Ak máte v tomto smere jasno, potom je tu jednoduchá rovnica. Gravel je to, čo potrebujete k svojmu životu !

Mimo cesty. Na ceste. Bez hraníc.

Gravel bicykle sa za posledné roky pevne usadili v samostatnej kategórii – a je to tak. Napokon sú veľmi univerzálne a ľahko zvládnu asfalt, štrk a iné nespevnené terény.

Geometria rámu je predĺžená, aby poskytovala potrebný komfort na dlhých cestách. Široké gravelové riadidlá je možné nastaviť do mnohých pozícií.

POTREBUJETE PORADIŤ ?

V našom Mobility RM JET sú profesionálne vyškolení predajcovia a servismani, ktorí Vám ochotne poradia, čo je pre Vás najlepšie. Spolu doladíte svoj výber k dokonalosti, aby každá jazda bola tá najlepšia.
Neváhajte sa na nás obrátiť!

GRAVEL ELEKTROBICYKLE
z nášho e-shopu

V našom e-shope  Mobility RM JET máme širokú ponuku Gravel elektrobicyklov. Stačí si len vybrať.