Detské bicykle

DETSKÉ BICYKLE

Detské bicykle

Hľadáte perfektný darček pre deti?

Deti sú to najcennejšie čo máme, preto výber detského bicykla by mal byť starostlivým rozhodnutím, pri ktorom by ste sa nemali unáhliť.

V súčasnosti je v ponuke nespočetné množstvo druhov, typov a farebných kombinácií. Ako vybrať správnu veľkosť bicykla? Nosnou vlastnosťou pri výbere je rozmer kolies, ktorý určuje vekovú kategóriu alebo výšku užívateľa. Odrazovým mostíkom pri výbere je nielen samotný rám, ale aj komponenty.

Potešte svoje deti novým kvalitným bicyklom, s ktorým sa budú cítiť výnimočne a bezpečne.

Staňte sa hrdinami budúcich hrdinov a vyrazte s nimi na bicykel!

Len rodič, ktorý si svoj milovaný šport naplno užíva sa môže stať vzorom pre svoje deti. A čo je viac než spokojný rodič a tým i spokojné dieťa?

Užite si rodinné výjazdy, ktoré budú baviť všetkých členov rodiny.

Zásadná a neľahká otázka.

Výber toho správneho bicykla pre dieťa má niekoľko pravidiel. U detských bicyklov ale apelujeme viac ako inokedy na nutnosť osobnej návštevy na predajni.

Malé dieťa ešte nevie, čo má od bicykla očakávať, čo mu je príjemné a čo nie,  práve preto potrebuje asistenciu nielen rodičov, ale predovšetkým dôkladne preškolených predajcov.

Neváhajte sa obrátiť na Mobility RM JET v Trnave.

Na Vaše deti sa tam teší ochotný personál, ktorý Vám s výberom detského bicykla ochotne pomôže. Bicykel si vyskúšate a budete odchádzať s pocitom, že ste pre správny výber urobili všetko.

TIPY PRI VÝBERE BICYKLA PRE DIEŤA

ORIENTAČNÁ TABUĽKA

VÝŠKA POSTAVY VEK (ORIENTAČNE) PRIEMER KOLIES
85 - 100 cm 2 - 4 12" 
90 - 110 cm 3 - 5 14"
95 - 125 cm 4 - 6 16"
120 - 135 cm 6 - 9 20"
130 - 145 cm 9 - 11 24"
145 cm a viac 11 a viac 26"

A ešte raz pripomíname. Nechajte budúceho cyklistu či cyklistku vyskúšať si bicykel priamo v predajni. Predídete tak všetkým rizikám, ktoré sú s výberom detského bicykla spojené.

Nezabúdajte na bezpečnosť

Ako praví hrdinovia svojich detí určite ani vy nezabúdate na bezpečnostné vybavenie na bicykel. Staňte sa hrdinami, ktorých je dobré nasledovať. Myslite na maximálne bezpečie Vašich detí a vybavte ich všetkým, čo môže následky prípadného pádu alebo nehody minimalizovať.

Ako správne tušíte, jedná sa o toto základné vybavenie:

Základ, bez ktorého deti von na bicykel ani nepúšťajte.

V našej ponuke nájdete detské prilby na bicykel všetkých úrovní bezpečnosti i neotrelých dizajnov. Detské chrániče na kolená doplňujú chrániče lakťov. Detské cyklistické rukavice potom môžu celý outfit vyladiť. Ostatné oblečenie na bicykel pre deti máme vo frajerskom prevedení, vyložene detskom dizajne i profi. Detský dres na bicykel, cyklistické nohavice alebo kraťasy urobia z Vašich malých cyklistov skutočných profíkov. 

DETSKÉ ELEKTROBICYKLE
z nášho e-shopu

V našom e-shope Mobility RM JET máme širokú ponuku detských elektrobicyklov. Stačí si len vybrať.