Cestné bicykle

CESTNÉ BICYKLE

Cestné bicykle

Uvažujete nad kúpou nového cestného bicykla?

Cestná cyklistika je obľúbeným športom profesionálov, ale dokáže zlákať aj úplných začiatočníkov.

Cestný bicykel si v teréne príliš neporadí, ale na spevnených komunikáciách Vám určite prinesie radosť a úžitok. Bicykle sú predurčené najmä na rýchlu jazdu po asfalte a vo vysokých rýchlostiach sú ako doma.

Vyberte si medzi dostupnými hliníkovými modelmi alebo si doprajte ľahučký karbónový cesťák pre pretekárov a všetkých, ktorí chcú to najlepšie na trhu.

Cesta je kráľovnou cyklistiky.

Má svoje čaro a to najmä, keď po práci nemáte čas na premiestňovanie sa do lesa na trasy určené pre horské bicykle. Taktiež je ideálnou alternatívou na výjazdy, ak po období dažďov nemáte chuť na rozbahnené lesné zvážnice. Jednoducho nasadnete na bike, vyberiete si smer a užívate si jazdu, a v polovici tréningu si vychutnáte dobrú kávu. Veď predsa cyklistika a káva sú nerozlučná dvojica. Nič menej, cestná cyklistika je vhodná pre všetky vekové kategórie, nepotrebujete príliš ovládať techniku, stačí Vám iba vhodný cestný bicykel, ktorý Vám vieme zabezpečiť my.

Cestné bicykle majú viacero prevedení a využitých technológií a však jedno majú spoločné. Vysoká rýchlosť, dlhá trasa, krásny zážitok a poriadny kardio tréning.

Všetky spomínané atribúty Vám zabezpečia maximálny pôžitok z jazdy, kde Vám cestný bicykel sprístupní všetky priľahlé kúty vášho domova. Ak preferujete zdravý lifestyle a nemáte skúsenosti s cyklistikou, tak cesta je pre Vás tá správna voľba.

Ako si poradiť pri výbere cestného bicykla?

Dnes sú na trhu dostupné cestné bicykle spadajúce do kategórie Aero, ktoré majú profilované trubky bicykla a sú vhodné na rýchle jazdy najmä po rovine.

Opozitum sú bicykle z kategórie Endurance, ktoré sú konštruované pre čo najvyšší komfort a nízku váhu.

Najnovším trendom sú bicykle z kategórie Univerzal. Jedná sa o bicykle z kategórie Endurance doplnené o aerodynamické prvky, ktoré si zachovali určitú mieru komfortu.

Pre začínajúcich cyklistov, je ideálnou voľbou kategória endurance alebo univerzal, ktorú môžu využiť na všetky typy výjazdov.

Je vyvinutá pre maximálny komfort a pôžitok z jazdy. Ak ste zarytý maximalista a chystáte sa na rovinatejšie preteky, môžete siahnuť po jednom z našich Aero špeciálov, na ktorom ušetríte zopár rozhodujúcich wattov v záveroch pretekov.

Častokrát sa u cyklistov opakuje porekadlo: „Keď to nejde, nech to aspoň vyzerá.“

POTREBUJETE PORADIŤ ?

V našom Mobility RM JET sú profesionálne vyškolení predajcovia a servismani, ktorí Vám ochotne poradia, čo je pre Vás najlepšie. Spolu doladíte svoj výber k dokonalosti, aby každá jazda bola tá najlepšia. Neváhajte sa na nás obrátiť!

CESTNÉ ELEKTROBICYKLE
z nášho e-shopu

V našom e-shope RM JET Mobility máme širokú ponuku cestných elektrobicyklov. Stačí si len vybrať.